onSchedule

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

 Zapisy trwają cały rok!

Nasze wartości to: uczciwość, otwartość na drugiego człowieka, profesjonalizm, efektywność, współpraca i kompromis. Tworzymy miejsce, w którym każdy znajdzie kurs dla siebie (dzieci, młodzież oraz dorośli).

MY ZONE – kurs dla dzieci

Kursy przeznaczone dla dzieci rozpoczynających naukę  (już od 3 roku życia).

TBL – kurs dla młodzieży

Kursy dla młodzieży zarówno w wieku szkolnym jak i gimnazjalnym.

ABL – kurs dla dorosłych

 Kursy dla dorosłych, którzy znają już angielski, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę. .

a

Przygotowane przez wykładowców zajęcia były ciekawe, angażowały słuchaczy, opierały się nie tylko na podręczniku, ale brały pod uwagę również zainteresowania grupy; zajęcia są zróżnicowane pod względem podawania nam wiedzy i egzaminowania jej.

Beata Pocha
a

Zajęcia są prowadzone w ciekawy, atrakcyjny sposób, z każdych zajęć wynoszę nowe umiejętności z języka angielskiego. Jest odpowiednia dawka gramatyki, rozmów oraz ćwiczeń słuchowych.

Marek
a

Udało mi się poprawić wymowę i swobodę mówienia w języku angielskim. Bardzo cenię sobie także profesjonalizm lektora - widać, że nauczanie jest jego pasją. świetnie tłumaczy zasady.

Andrzej Partyka
a

Jestem zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu zorganizowanym przez Shamrock. Organizację szkolenia uważam za naprawdę bardzo dobrą. Poziom szkolenia za bardzo dobry.

Małgorzata Matoga
a

Jakkolwiek kurs jest przyspieszony, to każde zagadnienie gramatyczne jak i czytanki, fonetyka omawiane są dokładnie i dogłębnie. Prowadzący do każdego zagadnienia z podręcznika przygotowuje dodatkowe ćwiczenia gramatyczne, tak aby utrwalić dany materiał.

Iwona Göbel
a

Jako uczestnik kursu j. angielskiego stwierdzam, że szkoła prowadzi zajęcia na wysokim poziomie. Lektorzy prezentują duży poziom umiejętności metodycznych i maja wiedzę merytoryczną. Zajęcia są ciekawe i pożyteczne. Organizacja pracy szkoły bez zastrzeżeń.

Lucyna Dzień-Skrzyńska
a

Kurs w równym stopniu dostarcza podstaw teoretycznych, jak również uczy skutecznego komunikowania się w języku obcym. Bardzo miła atmosfera tworzona przez osobę prowadzącą sprawia, iż zajęcia nie tylko są efektywne, ale pozwalają również na odrobinę relaksu.

Beata
a

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego nauczyciela, którego największym atutem jest umiejętność motywowania i inspirowania kursantów do nauki języka angielskiego.

Leanne Woolf Beata, grupa A2+
m

Sposób tłumaczenia gramatyki bardzo mi odpowiada, układa się w logiczną całość to, czego na przestrzeni wielu lat się uczyłam, a nie miałam jej tak usystematyzowanej. Książki są rewelacyjne!

Beata Przybycień
m

Nauczyciel ma z grupą świetny kontakt, a przy tym jest merytoryczny i w dobrym tempie przekazuje materiał :). Chodziłam już na kilka innych kursów, ale z tego jestem najbardziej zadowolona!

Magda
m

Jestem bardzo zadowolona z wykładowcy Pani Basi Przybyłowicz, która stwarza w grupie bardzo miłą, przyjazną, bezstresową atmosferę, jest zawsze punktualna, przygotowana do zajęć i w pełni zaangażowana w nauczanie.

Anna Majewska