onSchedule

Poznaj naszych nauczycieli

Nasi lektorzy posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie; mają ukończone studia, kursy kierunkowe i odpowiednie przygotowanie metodyczne. Podczas pracy w Shamrock wszyscy nauczyciele przechodzą ustawiczne dokształcanie zawodowe w postaci obserwacji lekcji, konsultacji, jak i uczestnictwa w szkoleniach on-line, webinariach, kursach i konferencjach.

PAWEŁ

Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego od 5 lat w Szkole Shamrock. Język szlifowałem na kursach w Krakowie jak również spędzając 2 lata za granicą (USA, UK). Praca jako nauczyciel jest dla mnie wielkim wyzwaniem, ale również ciekawą przygodą, na której kształtuje się nie tylko warsztat językowy, ale również charakter. Oprócz tego moją wielką pasją jest taniec i scenariusz filmowy. Rozwój obu tych zainteresowań przyniósł wiele niespodziewanych znajomości, bardzo ciekawych rozmów i przede wszystkim pozwolił odkryć ciekawe przestrzenie sztuki. Poza tym wszystkim jestem też fanem sportu z piłką nożną na czele. Kibicuję szczególnie mocno Barcelonie i Bayernowi Monachium.

MARTA

Jako kilkulatka usłyszała po raz pierwszy zespół The Beatles – właśnie wtedy postanowiła zgłębić tajniki języka „Czwórki z Liverpoolu”. Zarówno miłość do zespołu jak i do angielskiego towarzyszy jej do dzisiaj, a do nauki angielskiego dodatkowo zmotywowało ją pragnienie czytania w  oryginale Tolkiena i Shakespeare’a. Poza angielskim posługuje się także niemieckim oraz hebrajskim. W wolnych chwilach (w zależności od ich długości) ucieka w książki, na rower bądź w swoje ukochane góry, gdzie z przyjemnością oddaje się swojej kolejnej pasji – fotografowaniu.

ROBERT

Uwielbia aktywny wypoczynek w szczególności kolarstwo oraz chodzenie po górach. Pasjonat akwarystyki morskiej. Swój angielski szlifował i doskonalił w Anglii oraz Kenii. Oprócz nauki angielskiego zajmuje się również psychologią.

DOLORES

Mam na imię Dolores i jestem z Meksyku. Jestem nauczycielem i mam ponad 20-letnie doświadczenie w aktywnej edukacji z dziećmi i dorosłymi. Wierzę, że najlepszym sposobem nauki języka jest wykorzystanie wszystkich zmysłów, wykorzystanie swoich umiejętności i predyspozycji, poszanowanie własnej osobowości i zajmowanie się głównie informacjami związanymi z Twoim zawodem, środowiskiem i życiem codziennym. Możesz uczyć się hiszpańskiego w aktywny i dynamiczny sposób.

LESZEK

Pracuje w zawodzie od 34 lat. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną i dorosłymi. Jest nauczycielem z powołania i lubi swój zawód. Potrafi zachęcić uczestników do nauki i stara się wytworzyć miłą atmosferę w trakcie zajęć. Ceni sobie poważne podejście do procesu uczenia i zaangażowanie uczestników zajęć.

BEATA

Z zamiłowania jestem filologiem, z powołania pedagogiem. Od czasów licealnych pasjonuję się Anglią, jej językiem i dziedzictwem kulturowym. Ukończone studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, pozwalają mi cieszyć się z wykonywania najpiękniejszego zawodu na świecie jakim jest bycie nauczycielem 🙂 Poznawanie języka to nie tylko zasady i gramatyka, ale też świetna zabawa, co staram się pokazywać i udowadniać na zajęciach. Niezwykle ważne są dla mnie, kontakt z ludźmi oraz przyjazna i wesoła atmosfera na zajęciach. Swoja przygodę z nauczaniem dzieci, młodzieży i dorosłych rozpoczęłam w 2010 roku i nieprzerwanie ją kontynuuję. Jestem wesoła , nastawiona ‚TAK’ na życie, uwielbiam się śmiać oraz zachwycać się zachodami słońca. Nie lubię matematyki, horrorów i awokado. Interesuję się fotografią, modą oraz psychologią.

ANIA

Mam na imię Anna i jestem lektorem języka angielskiego w Shamrock School. Ukończyłam pedagogiczne studia na kierunku filologia angielska. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się zawodowo od 2015 roku. Moim priorytetem w nauczaniu jest kreatywne i indywidualne podejście do każdego studenta, wydobycie z każdego ucznia jego potencjału, szacunek do myśli, wyborów i decyzji. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą moi uczniowie, ich zaangażowanie, radość i uśmiech. 🙂

W wolnym czasie lubię fotografować, uczyć się języków obcych, podróżować.

Zapoznaj się z nasza ofertą kursów zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

    Sorry, no posts matched your criteria.